نظر مردم جنوب شهر تهران در مورد قالیباف |فیلم

حرف ها و وعده های محمد باقر قالیباف، علاوه بر اینکه در بین مردم مخالفان جدی دارد در بین خود کاندیداهای جناح اصول گرا نیز با واکنش همراه است.

به گزارش “میان بر” به نقل از پایگاه خبری – تحلیلی انتخاب، مصطفی میرسلیم، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در مناظره نخست طبق قاعده مناظره ها عمل کردم اما به یکباره برخی موج انحرافی ایجاد کرده و به جان هم افتادند، که در مناظره دوم اگر کسی قاعده مناظره را به هم بزند به طور قطع مقابله خواهم کرد.

وی گفت:  مطرح کردن بحث ۴ و ۹۶ درصد و تقسیم ملت به ۲ دسته، تنها یک شعار برای کوبیدن رقیب بود و نامزدها باید در این مناظره ها بگویند که برای درمان دردهای مردم چه می کنند؟

او اظهار داشت: ما همدیگر را تقویت می کنیم اما معنی سیاسی آن این نیست که به نفع همدیگر کنار برویم زیرا معلوم نیست انصراف هر کدام از ما به نفع رقیب است یا ضرر او ما سه نامزد اصولگرا دارای نیت و اهداف مشترک هستیم اما سوابق و حوزه فعالیت مان مشترک نیست.

میرسلیم گفت: وعده چند برابر کردن یارانه ها غیرعلمی است. به جرات می گم که این تنها یک شعار برای به دست آوردن رای عامه مردم است.برخی برای اینکه رای عوام را جمع کنند این گونه شعارها را مطرح می کنند و کاری به تحقق آن هم ندارند. شعار و قول و قرار بیخودی به چه درد می خورد؟ به مردم بگویید با اتکا به چه چیزی و بر اساس کدام عملکردتان این قول ها را می دهید؟

در این ویدئو نظرات برخی از مردم در جنوب شهر تهران در خصوص عملکرد شهرداری تهران و نگاه ایشان به کاندیداتوری محمد باقر قالیباف را خواهید دید.

 

(۵۷)

57
بازدید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>